Looduslikud kreemid Artemisia külast

Artemisia on väikene küla Kalamata piirkonnas.

Hea loodusliku asukohaga küla on kaua andnud kohalikule rahvale ravimtaimi ning mett, mida kasutatakse looduslike kreemide valmistamiseks.

Naturaalseid kreeme hakati Kalamata külas valmistama juba umbes 100 aastat tagasi, kui Konstantinos Sentementese ravitsejast vanavanaema ravis kohalikke elanikke omavalmistatud kreemidega. Ta oli harjunud hoolitsema inimeste eest ja sealt pärineb ka looduslike materjalide kasutamine raviprotsessides. Kogemust ravitsemiseks ja kreemide valmistamiseks anti edasi põlvest põlve, vanavanaemalt vanaemale, vanaemalt emale ja nüüdseks siis juba emalt pere noorimale pojale Konstantinos Sentementesele.

Kõik vanavanaemalt pärinevad erinevate naturaalsete kreemide retseptid on kasutusel ka tänapäeval ning turul ollakse nii näo-, keha kui ka ravitoimeliste kreemidega.

Rhodos Beauty by Konstantinos Sentementes kreemid on valmistatud vanal traditsioonilisel viisil ning kõik kreemide koostisosad pärinevad Kreeka puhtast loodusest.

Näokreem

Näokreem

kogus: 35 grammi
toote kirjeldus: looduslik näokreem omab noorendavat, toitvat ja pinguldavat toimet ning tagab naha niiskuse ja värskuse 24- tunni jooksul. Parema tulemuse saavutamiseks on soovitatav kreemi kasutada nii hommikul kui ka õhtul. Kreemi sobib kasutada ka suurepäraselt meigi alla. Vaatamata õlile, mis on kreemi aluseks ei jäta nahka rasuseks.
  • Naturaalne kreem ei tekita allergiat
  • Sobib suurepäraselt nii beebidele kui ka probleemse naha inimestele
  • Parfüümivaba
toote koostisosad: oliiviõli, mesilasvaha, aloe vera eeterlik õli, hüaluroonhape, kummeli eeterlik õli, valge muskuse eeterlik õli, priimula eeterlik õli, vitamiin E
kuidas kasutada: kreemi on soovitav kasutada nii hommikul kui ka õhtul, hõõrudes kreemi masseerivate liigutustega näonahale, omandab nahk elastsuse ja siidsuse.
Näokreem

Kehakreem

kogus: 80 grammi
toote kirjeldus: looduslik kehakreem normaalsele nahale on pinguldava ning niisutava toimega. Parima tulemuse saavutamiseks, on kreemi soovitatav kasutada nii hommikul kui ka õhtul. Sobib igale vanusele ja oma jahutava toime poolest ka meestele peale habemeajamist.
  • Naturaalne kreem ei tekita allergiat
  • Parfüümivaba
toote koostisosad: oliiviõli, mesilasvaha, ingveri eeterlik õli, piparmündi eeterlik õli, aloe vera eeterlik õli, rosmariini eeterlik õli, tüümiani eeterlik õli, hüaluroonhape, vitamiin E
kuidas kasutada: kreemi on soovitav kasutada nii hommikul kui ka õhtul pärast dušši, vanni või sauna ning peale trenni. Hõõrudes kreemi masseerivate liigutustega näonahale, omandab nahk elastsuse ja siidsuse. Sobib kasutamiseks ka raseduse ajal vältimaks armide teket.
Näokreem

Kreem põletuste ja marrastuste leevenduseks

kogus: 35 grammi
toote kirjeldus: antibakteriaalse toimega kreem haavadele ja põletustele soodustab haavade ja põletuste paranemist, leevendab põletustest või marrastustest tulenevat valu. Samuti sobib kreem nahale tekkinud lõhede parandamiseks. Kreemi võib kasutada ka beebide ning väikelaste nahal haudumise leevendamiseks.
  • Naturaalne kreem ei tekita allergiat
  • Parfüümivaba
toote koostisosad: oliiviõli, mesilasvaha, viiruki eeterlik õli, mooruspuu koor, aloe vera eeterlik õli, kummeli eeterlik õli
kuidas kasutada: kreemi sobib kasutada põletuste ja marrastuste korral, määrides seda probleemsele kohale. Kreem ei tule põletuselt või marrastuselt maha koheselt vee all pestes. Parima tulemuse saavutamiseks tuleks kreemi määrida probleemsele kohale 3 korda päeva jooksul. Sobib kasutamiseks ka raseduse ajal.